بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین اخبار
ارتباط با ما

معرفی شهر هوشمند

در قرن اخیر با رشد روز افزون شهرنشینی و مشکلات ناشی از آن و با توجه به پیامدهایی که صنعت و مدرنیزاسیون در زندگی شهری به همراه داشته، توجه به مولفه های مناطق خلاق و هوشمند، ضروری است. برخی از این مولفه ها، اختراعات الکترونیکی و سخت افزارها و نرم افزارهای کامپیوتری است که خود عامل تسریع و بهینه سازی در انجام کارهاست.

امروزه مديران با پديده ای بنام شهرنشينی روبرو هستند و شهرهای امروزی، که تقريبا نيمی از جمعيت جهان در آن ها زندگی می‌کنند، به عنوان شبکه ها و سيستم های پيچيده ای در نظر گرفته شده و از اجزايی مانند: شهروندان، صنايع و کسب و کار، حمل و نقل، ارتباطات، زيرساخت های انرژی، خدمات شهری و ديگر زير سيستم های شهری، تشکيل شده اند. ” شهر هوشمند” نيز در ادبيات مديريتی و سيستمی، به عنوان يک ” کلان سيستم هوشمند”شناخته شده که به صورت هوشمند مديريت می شود.

شهرهوشمند براساس تبادل ارتباط

” شهر هوشمند “مکانی ممتاز برای توسعه پايدار اقتصادی،صنعتی و … بوده که در آن به مسائلی مانند ترافيک، مصرف انرژی، آلودگی، تخريب سرزمين، بروز رسانی و بهينه‌سازی زيرساخت‌های شهری، بهبود کيفيت زندگی و … از طريق يک رويکرد نوآورانه و سيستماتيک، بر اساس ارتباط و تبادل اطلاعات با هدف بهينه‌سازی فرآيندهای مديريت شهری پرداخته می شود .

شهرهوشمند براساس مدیریت شهری

”شهر هوشمند” است که قادر به پيوند سرمايه فيزيکی با سرمايه اجتماعی به منظور توسعه خدمات بهتر و زيرساخت لازم در يک شهر بوده و تنها در اين صورت است که مديران شهری و استانی، قادر به تجميع فن‌آوری، اطلاعات، و ديدگاه فرهنگی و اجتماعی برحسب يک برنامه منسجم و بهبود خدمات شهری خواهند بود.

شهر هوشمند بر اساس تفکر سیستمی

”شهر هوشمند”يک کلان سيستم از زير سيستم های شهری است. به عبارت ديگر با ترکيب و تعامل بسياری از مجموعه های شهری مانند: سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه ها، شهروندان و… و همچنين مجموعه ها و زيرسيستم های مستقل هوشمند در هر شهر، سيستم پيچيده ی بزرگی تشکيل می گردد که به آن شهر هوشمند گويند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

مورد اعتماد مشتریان

با تلاش خستگی ناپذیر پرسنل و کارشناسان شرکت و برنامه ریزی های مدون، شرکت شهر هوشمند به عنوان یکی از برترین شرکت های کشور در زمینه ارائه خدمات شهری معرفی شده است.

پشتیبانی مشتریان

شرکت شهر هوشمند در تمامی مسیر همراه شماست. هر زمانی که نیاز به راهنمایی داشتید با تیم پشتیبانی شرکت ارتباط برقرار کنید تا به شما کمک کنیم.

افق کاری

شرکت شهر هوشمند با توجه به تجارب خود نیاز واقعی مشتریان را کشف کرده و بر اساس آن خدمات و محصولات بهینه ارائه می دهد و در تغییر سبک کار سازمان ها فرآیند نوآوری و بهبود مستمر را در دستور کار خویش دارد

تیم تخصصی

اطمینان داریم که با هنر کار تیمی و قدرت گروه حرفه ای متخصصان شهر هوشمند، می توانیم در پیشبرد اهداف شما گامی موثر برداریم.